هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان ساوجبلاغ
اخبار و گزارشات هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی ساوجبلاغ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٧/٢٥

به مناسبت روز کوه نورد و هفته تربیت بدنی ، اعضای باشگاه پیام به سرپرستی اقای محمد جعفر سیفی ، جمعه ،24/7/94 ، راس ساعت 30/6 از پارکینگ روستای شلمزار به سمت چشمه آب زندگانی حرکت کردند.

در ادامه حرکت، به امامزاده موسی سیراب رسیدند و با نصب بنر تبریک روز کوهنورد در این مکان ،دقایقی استراحت کرده و تعدادی بروشور که از قبل برای اشنایی بیشتر افراد حاضر در این مکان با ورزش کوهنوردی و باشگاه پیام  تهیه شده بود راه پخش کردند.

ساعت 9 صبح به چشمه اب زندگانی رسیده و بعد از 40 دقیقه استراحت و صرف صبحانه ،به دوگروه تقسیم شدند .تعدادی سمت دکل حرکت کردند وعده ای از همنوردان نیز از چشمه به سمت امامزاده بازگشتند.

پس از یک ساعت کوهنوردی به دکل رسیدند، دقایقی برای انداختن عکس ایستادند. آقای یونس رضاخانی توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد کوهنوردان در مواجه با رعد و برق و صاعقه در فصل پاییز ارائه کردندو پس از صحبت های ایشان گروه به سمت قله شاه نشین حرکت و بعد از طی مسیر و کوهنوردی ساعت 12 به امامزاده رسیدند و به دیگر دوستان ملحق شدند.

پس از دقایقی استراحت و صرف آب و میوه ، به سمت پارکینگ محل شروع برنامه حرکت کردند. و ساعت 13 به پارکینگ رسیدند.

در این برنامه آقای محمد جعفر سیفی به عنوان سرپرست

آقای یونس رضاخانی مسئول فنی

آقایان آریایی نژاد و مخابری سرقدم

آقایان نوروزی و الهی عقب دار

امداد و نجات سید مصطفی سادات رسول  و عکاس بهنام الهی

افراد حاضر در برنامه :

آقایان : سیفی، رضاخانی،سادات رسول، میرزاییان، بزرگی، صابری، الهی، آریایی نژاد، مخابری، نوروزی ، عرفان

خانمها : رجبی ،احمدی، بغدادی، رنجبر ، قربانی ، زهرا و فاطمه میرزاییان

نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٧/٢۳

کوهنوردان ساوجبلاغی روز جمعه هفدهم مهرماه در همایش پیاده روی خانوادگی شهر جدید هشتگرد حضور یافتند و در کنار همراهی با مردم در پیاده روی تعدادی از وسایل خود را در کنار برپا کردن چادر شب مانی و کیسه خواب به نمایش گذاشتند تا مردم با این ورزش بیشتر آشنا شوند.

پس از برپایی چادر و قرار دادن وسایلی از حرفه کوهنوردی میزبان مردم مشتاق بودند و با پخش بروشور هایی در مورد کوهنوردی و حفظ طبیعت از مردم حاضر در همایش استقبال کردند و با نمایش گذاشتن عکس هایی از طبیعت ایران مردم را جذب غرفه خود کردند.

این همایش که با حضور مسئولین شهرستان ساوجبلاغ، فرماندار محترم، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد ، اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید و ریئس ورزش های همگانی شهرجدید برگزار شد با استقبال خوبی از طرف مردم برخوردار بود.

جناب اقای پالیزگیر فرماندار محترم شهرستان ساوجبلاغ و هیئت همراهشان در کنار اقای دکتر مصطفوی رییس ورزش همگانی شهرجدید هشتگرد و اعضای شورای شهر از غرفه کوهنوردان دیدن کردندو حرکت انها در اشنا کردن مردم با رشته کوهنوردی رو ستودند و تقدیر کردند.

این برنامه از ساعت هشت صبح شروع وتا یازده طول کشید و در اخر با اهدای جوایزی بین مردم به پایان رسید.

 

 

نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٧/٢۳

عصر روز سه شنبه، چهاردهم مهرماه ، باحضور مسوولین هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز ، شهرستان های کرج ساوجبلاغ ،نظرآباد و در جمعی که کوهنوردان جوان و پیشکسوت حضور داشتند، خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ افتتاح شد.

در این مراسم که از ساعت 17شروع شد ،پس از قرائت آیاتی چند از قران کریم و پخش سرود ملی کشور عزیزمان ایران، ابتدا جناب اقای عقبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوجبلاغ برای جمع حاضر صحبت کردند و ضمن عرض خیر مقدم و تبریک بابت افتتاح خانه کوهنورد قول مساعدت برای هرچه بهتر شدن این پایگاه ورزشی دادند.سپس،آقای اکبری، از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی پیام ساوجبلاغ ،با ارائه گزارش در مورد منطقه ساوجبلاغ و ورزش کوهنوردی و سابقه فعالیت این رشته ورزشی و آغاز به کار باشگاه های کوهنوردی، به کمک نمودارها و عکس هایی از برنامه های پیشین کوهنوردان ،حاضرین را با سابقه این ورزش در شهرستان آشنا و گزارش هایی را از فعالیت هیئت و باشگاه ها و گروه ها دادند. در ادامه آقای مهندس نیک کار، ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوجبلاغ در خصوص همکاری بین این اداره و کوهنوردان صحبت کردند و امادگی اداره را برای امضا تفاهم نامه ای در خصوص همکاری های زیست محیطی اعلام نمودند.پس از ایشان،جناب اقای دکتر محمدی، ریاست محترم هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز ضمن تبریک بابت شروع به کار خانه کوهنورد و تشکر بابت فعالیت های انجام شده اعلام نموند هیئت استان به پاس زحمات و فعالیت های کوهنوردی ساوجبلاغ ، دو حلقه طناب و اعزام مربی بصورت رایگان جهت برگزاری دو دوره کلاس های آموزشی را در نظر گرفته اند.

در ادامه سخنرانی ، حاج آقا جوادان ، عضو شورای اسلامی شهر هشتگرد ضمن تبریک و قدردانی از اعضای هیئت اعلام آمادگی خود و همکارانشان در شورای اسلامی هشتگرد را بابت انتقال دیواره سنگ نوردی از باشگاه تختی به خانه کوهنورد اعلام کردند.

در میانه برنامه ، دو تن از شاعران ساوجبلاغی به پشت تریبون رفته و اشعاری از سروده های خود را تقدیم حضار کردند.

و در آخر جناب آقای یونس رضاخانی، مدیرعامل باشگاه کوهنوردی پیام و دبیر هیئت کوهنوردی استان البرز ضمن تبریک به کوهنوردان ساوجبلاغی سخنانی را ایراد کردند و بعد از آن ، خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ ، با حضور مسئولین و کوهنوردان ، به دست آقای اسماعیل مویدی ،کوهنورد پیشکسوت افتتاح شد.

در پایان برنامه ، اعضای باشگاه پیام ،از میمهمانان حاضر در این بزم که بیش از دویست نفر بودند پذیرایی کردند و با آتش بازی شور و نشاطی مضاعف به جشن بخشیدند.

ضمنا یاد اور میشوم که این مراسم که تا ساعت 19 شب به طول انجامید با همراهی رئیس هیئت، دبیر و اعضای هیئت رئیسه کوهنوردی شهرستان های کرج نظراباد و استان، اعضای باشگاه های ورزشی مهر البرز، هفت خوان ،همنورد و ... ،تنی چند از مسئولین کارگروه های هیئت کوهنوردی استان البرز، آموزش، پیشکسوتان ،صعود های ورزشی، راهنمایان کوهستان و ...،

سرکار خانم رضایی ، مسئول روابط عمومی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز ، سرکار خانم عزیزی، مسئول آموزش و ترویج اداره منابع طبیعی و آبخیز داری ساوجبلاغ ، آقای دکتر مصطفوی، رئیس ورزش همگانی شهرجدید هشتگرد و هیئت همراه ، اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد و کوهنوردان شهرستان های کرج ، نظرآباد ،ساوجبلاغ به پایان رسید.

روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ
ادرس:هشتگرد.شهرک ولیعصر.خیابان شهید خرازی -باشگاه میرزا کوچک خان.خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ تلفن : 44212350 026 telegram.me/payamclub inestagram.com/payamclubsavoj
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :