هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان ساوجبلاغ
اخبار و گزارشات هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی ساوجبلاغ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٧/٢۳

عصر روز سه شنبه، چهاردهم مهرماه ، باحضور مسوولین هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز ، شهرستان های کرج ساوجبلاغ ،نظرآباد و در جمعی که کوهنوردان جوان و پیشکسوت حضور داشتند، خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ افتتاح شد.

در این مراسم که از ساعت 17شروع شد ،پس از قرائت آیاتی چند از قران کریم و پخش سرود ملی کشور عزیزمان ایران، ابتدا جناب اقای عقبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوجبلاغ برای جمع حاضر صحبت کردند و ضمن عرض خیر مقدم و تبریک بابت افتتاح خانه کوهنورد قول مساعدت برای هرچه بهتر شدن این پایگاه ورزشی دادند.سپس،آقای اکبری، از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی پیام ساوجبلاغ ،با ارائه گزارش در مورد منطقه ساوجبلاغ و ورزش کوهنوردی و سابقه فعالیت این رشته ورزشی و آغاز به کار باشگاه های کوهنوردی، به کمک نمودارها و عکس هایی از برنامه های پیشین کوهنوردان ،حاضرین را با سابقه این ورزش در شهرستان آشنا و گزارش هایی را از فعالیت هیئت و باشگاه ها و گروه ها دادند. در ادامه آقای مهندس نیک کار، ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوجبلاغ در خصوص همکاری بین این اداره و کوهنوردان صحبت کردند و امادگی اداره را برای امضا تفاهم نامه ای در خصوص همکاری های زیست محیطی اعلام نمودند.پس از ایشان،جناب اقای دکتر محمدی، ریاست محترم هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز ضمن تبریک بابت شروع به کار خانه کوهنورد و تشکر بابت فعالیت های انجام شده اعلام نموند هیئت استان به پاس زحمات و فعالیت های کوهنوردی ساوجبلاغ ، دو حلقه طناب و اعزام مربی بصورت رایگان جهت برگزاری دو دوره کلاس های آموزشی را در نظر گرفته اند.

در ادامه سخنرانی ، حاج آقا جوادان ، عضو شورای اسلامی شهر هشتگرد ضمن تبریک و قدردانی از اعضای هیئت اعلام آمادگی خود و همکارانشان در شورای اسلامی هشتگرد را بابت انتقال دیواره سنگ نوردی از باشگاه تختی به خانه کوهنورد اعلام کردند.

در میانه برنامه ، دو تن از شاعران ساوجبلاغی به پشت تریبون رفته و اشعاری از سروده های خود را تقدیم حضار کردند.

و در آخر جناب آقای یونس رضاخانی، مدیرعامل باشگاه کوهنوردی پیام و دبیر هیئت کوهنوردی استان البرز ضمن تبریک به کوهنوردان ساوجبلاغی سخنانی را ایراد کردند و بعد از آن ، خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ ، با حضور مسئولین و کوهنوردان ، به دست آقای اسماعیل مویدی ،کوهنورد پیشکسوت افتتاح شد.

در پایان برنامه ، اعضای باشگاه پیام ،از میمهمانان حاضر در این بزم که بیش از دویست نفر بودند پذیرایی کردند و با آتش بازی شور و نشاطی مضاعف به جشن بخشیدند.

ضمنا یاد اور میشوم که این مراسم که تا ساعت 19 شب به طول انجامید با همراهی رئیس هیئت، دبیر و اعضای هیئت رئیسه کوهنوردی شهرستان های کرج نظراباد و استان، اعضای باشگاه های ورزشی مهر البرز، هفت خوان ،همنورد و ... ،تنی چند از مسئولین کارگروه های هیئت کوهنوردی استان البرز، آموزش، پیشکسوتان ،صعود های ورزشی، راهنمایان کوهستان و ...،

سرکار خانم رضایی ، مسئول روابط عمومی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز ، سرکار خانم عزیزی، مسئول آموزش و ترویج اداره منابع طبیعی و آبخیز داری ساوجبلاغ ، آقای دکتر مصطفوی، رئیس ورزش همگانی شهرجدید هشتگرد و هیئت همراه ، اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد و کوهنوردان شهرستان های کرج ، نظرآباد ،ساوجبلاغ به پایان رسید.

روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ
ادرس:هشتگرد.شهرک ولیعصر.خیابان شهید خرازی -باشگاه میرزا کوچک خان.خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ تلفن : 44212350 026 telegram.me/payamclub inestagram.com/payamclubsavoj
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :