هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان ساوجبلاغ
اخبار و گزارشات هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی ساوجبلاغ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٧/٢۳

کوهنوردان ساوجبلاغی روز جمعه هفدهم مهرماه در همایش پیاده روی خانوادگی شهر جدید هشتگرد حضور یافتند و در کنار همراهی با مردم در پیاده روی تعدادی از وسایل خود را در کنار برپا کردن چادر شب مانی و کیسه خواب به نمایش گذاشتند تا مردم با این ورزش بیشتر آشنا شوند.

پس از برپایی چادر و قرار دادن وسایلی از حرفه کوهنوردی میزبان مردم مشتاق بودند و با پخش بروشور هایی در مورد کوهنوردی و حفظ طبیعت از مردم حاضر در همایش استقبال کردند و با نمایش گذاشتن عکس هایی از طبیعت ایران مردم را جذب غرفه خود کردند.

این همایش که با حضور مسئولین شهرستان ساوجبلاغ، فرماندار محترم، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد ، اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید و ریئس ورزش های همگانی شهرجدید برگزار شد با استقبال خوبی از طرف مردم برخوردار بود.

جناب اقای پالیزگیر فرماندار محترم شهرستان ساوجبلاغ و هیئت همراهشان در کنار اقای دکتر مصطفوی رییس ورزش همگانی شهرجدید هشتگرد و اعضای شورای شهر از غرفه کوهنوردان دیدن کردندو حرکت انها در اشنا کردن مردم با رشته کوهنوردی رو ستودند و تقدیر کردند.

این برنامه از ساعت هشت صبح شروع وتا یازده طول کشید و در اخر با اهدای جوایزی بین مردم به پایان رسید.

 

 

روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ
ادرس:هشتگرد.شهرک ولیعصر.خیابان شهید خرازی -باشگاه میرزا کوچک خان.خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ تلفن : 44212350 026 telegram.me/payamclub inestagram.com/payamclubsavoj
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :