هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان ساوجبلاغ
اخبار و گزارشات هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی ساوجبلاغ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/۸/۱٦

جلسه روز سه شنبه در خانه کوهنورد

طبق برنامه هفتگی اعضای باشگاه پیام عصر سه شنبه ها ، در محل خانه کوهنورد حاضر شدند و در ابتدا اقای سیفی دبیر برگزاری جلسات ،جلسه را اغاز کردند.

سپس خود اقای سیفی گزارشی از برنامه صعود به اسمان کوه که در جمعه انجام شده بود ارائه کردند و پس از ایشان اقای رضاخانی در مورد برنامه ریزی کارگروه ها و هماهنگی بین انها برای تدوین برنامه جاری باشگاه و برنامه کلاس های اموزشی اخر هفته صحبت کردند.

پس از ایشان اقای جلیوری به ارائه گزارشی از کلاس سنگ پیشرفته که در محل پل خواب در هفته قبل برگزار شده بود پرداختند. در این دوره 4 نفر از کوهنوردان باشگاه پیام حضور داشتند.

اقای امین لو در ادامه در مورد کلاس اموزش نقشه خوانی و کار با قطب نما که در اخر هفته قرار بر تشکیل بود صحبت کردند و بعد اقای سادات رسول در مورد کلاس های کمک های اولیه که در هفته اینده قرار برگزاری گذاشته اند اشاراتی داشتند.

در ادامه  اقای شریف الله سیفی اساسنامه پیشنهادی برای راه اندازی  و افتتاح صندوق قرض الحسنه باشگاه را قرائت کردند و در اخر برنامه از اقای حسن پور ، پیشکسوت کوهنوردی به پاس سالها گام برداشتن در کوهستان تقدیر به عمل امد.

 

 

روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ
ادرس:هشتگرد.شهرک ولیعصر.خیابان شهید خرازی -باشگاه میرزا کوچک خان.خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ تلفن : 44212350 026 telegram.me/payamclub inestagram.com/payamclubsavoj
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :