هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان ساوجبلاغ
اخبار و گزارشات هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی ساوجبلاغ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ - ۱۳٩٤/٩/۱٢

در جلسه سه شنبه های خانه کوهنورد ساوجبلاغ، آقای مهندس اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد،به خانه کوهنورد آمد و با اعضای هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کرد.

این برنامه که به دعوت رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی ساوجبلاغ صورت پذیرفت از ساعت 18 تا 19 به طول کشید  و اعضای هیئت رئیسه هیئت شهرستان پس از تشکرو قدر دانی از شورا بخاطر همراهی ها و همکاری ها ، در مورد کم و کاستی های خود و به ویژه در مورد انتقال دیواره سنگ نوردی از باشگاه تختی هشتگرد که در آنجا بدون استفاده مانده به خانه کوهنورد صحبت کردند.

همچنین هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ آمادگی خود را برای همکاری های ورزشی و فرهنگی با شهرداری هشتگرد اعلام کرد  تا در آینده ، برنامه های گلگشت خانوادگی در ارتفاعات منطقه  و با حضور شهروندان صورت بگیرد.

در این جلسه، آقای اسحاقی در مورد انتقال دیواره و یا خرید یک دیواره جدید قول همکاری دادند و با بیان اینکه خود ایشان از علاقه مندان رشته کوهنوردی می باشند و به صورت تفریحی به ارتفاعات رفته و کوهنوردی می کنند ، در مورد هزینه های گران این ورزش صحبت کردند  و بیان داشتند که  همکاری های نزدیکتری در آینده از شورای اسلامی و خانه کوهنورد شاهد خواهیم بود. سپس ایشان از توانمندی های کوهنوردان ساوجبلاغ در حل بحران های منطقه درکوهستان  و حل مشکلات اینچنینی در گذشته با همکاری هیئت کوهنوردی صحبت کردند  تقدیر کردند.

اقای اسحاقی ساعت 19 جلسه را ترک گفتند و بعد از ایشان کوهنوردان  گزارش برنامه اجرا شده در قله اودل درجمعه گذشته را شنیدند  و درمورد برنامه جمعه آتی صحبت کردند و جلسه راس ساعت 20 به اتمام رسید.

روابط عمومی هیئت کوهنوردی ساوجبلاغ
ادرس:هشتگرد.شهرک ولیعصر.خیابان شهید خرازی -باشگاه میرزا کوچک خان.خانه کوهنورد شهرستان ساوجبلاغ تلفن : 44212350 026 telegram.me/payamclub inestagram.com/payamclubsavoj
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :